Genel

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.board-sports.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Güvenliğiniz açısında yaptığınız alışverişler ve görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 3D Şifre sistemi kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı güvenliğiniz en üst seviyede olduğu için 3D Şifre kullanılmadan yapılan alışverişlere oranla siparişleriniz hazırlanma aşamasına daha hızlı gönderilmektedir. Süreçleri hızlandırmak ve satın aldığınız ürünlerin size en kısa sürede ulaştırılması için alışverişinizi 3D Şifre kullanarak yapmanızı tavsiye ederiz.

Ürünün stoğu otomatik olarak güncellenmektedir. İstediğiniz bir ürünün ne zaman stoklarda olacağının bilgisi tahmini olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından iletilecektir. ( Ürünlerimiz yutdışından geldiği için net bir süre verilememektedir).

Bedenlerimiz standart özellikler göstermektedir. Beden seçim bölümünün hemen altında ürüne ait olan seçim kılavuzunu görebilirsiniz, ayrıca ana sayfada yer alan 'doğru bedeni bulmak için tıklayınız' bölümünü kullanarak bedeninize ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, Havale ile ödeme yapmak için TR87 0006 2000 5070 0006 2954 12 Garanti Bankası Muğla Şubesi'ne sipariş tutarınızı göndermeniz gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde transferi gerçekleşmeyen havale siparişleriniz iptal edilecektir.