Hakkımızda

Board-Sports

    Board-Sports olarak anlayışımız sporun yapıldığı bölgelerde olup , ilgili sporların en iyilerinden sporcuya yönelik malzeme seçimini en doğru bilgi ile aktarmaya çalışmaktır. Akyaka ve Alaçatı'daki dükkanlarımızda Windsurf , Kiteboard ve Wakeboard sporlarının idol sporcuları ve eğitmenleri ile bu vizyonumuzu gerçekleştirmekteyiz. Board-Sports olarak biz ulaşamadığımız yerlerdeki sporculara en iyi malzemeyi doğru teknik bilgi ile anlatmak ve ulaştırmak için yola çıktık. Bu site sadece ürün satmak değil her ürün hakkında bize ulaşarak sizin için en iyisini sunmak amacı ile tasarlandı.
   

     Board-Sports bünyesinde su sporlarında dünyanın lider markalarını buluşturduk. Windsurf, Kiteboard, Wakeboard ve SUP sporlarında ihtiyacınız olan herşey en iyi markalar ile hizmetinizde!

    Mystic aksesuarları, Cabrinha Kite ve boardları ile Nobile Boardlarını bir çatı altında topladık. Sporculuğumuzda hedef hep en iyi ve en stilli olmak üzere iken şimdi dünyanın en iyi markalarını sizin için seçtik. Size suda daha fazla motivasyon, güç ve stil katmak üzere yola çıktık.

Lider olmak varken neden takip edesin ki !

Su Sporları Akademisi İthalat İhracat Turizm San. ve Tic.Ltd.Şti.
Karanfil Sokak No:14/1 Akyaka Mahallesi ULA - MUĞLA

0530 776 81 55

info@board-sports.com